Světové úspěchy

VínoLihoviny
Vybrané reference vinařů
Vinolok Reference Henschke Winery

Pro naše vinařství, které vedeme už pět generací, je tradice velmi důležitá. Když vás ale tradice zklame, tak jako tomu bylo v případě korkových zátek, je čas hledat dokonalé řešení.

Stephen Henschke
majitel vinařství Henschke Winery, Austrálie

Vinolok Reference Henschke Winery

Jsem přesvědčen, že Vinolok je ideální zátkou pro velká těžká vína. Naše Sangiovese 2004 uzavřené Vinolokem vykazuje čerstvost, ovocné podtóny a příjemnou kyselinku.

Franz Josef Loacker
spolumajitel Tenute Loacker, Itálie

Vinolok Reference Henschke Winery

Zkoušeli jsme různé druhy zátek, ale pouze s Vinolokem se nám podařilo vytvořit dokonalý packaging. Design zátky by měl být v souladu s celkovým vzhledem naší lahve.

Gérard Bertrand
majitel značky Gérard Bertrand, France

Manfred Tement
Weingut Tement,
Rakousko

Potřebovali jsme najít zátku, která zaručí našim vínům kvalitu a vyřeší problémy, se kterými jsme se potýkali při použití přírodního korku. Vinolok, který používáme od roku 2004, umožňuje vínu přirozeně zrát a zabraňuje vstupu jakýchkoli vnějších vlivů.

Gérard Bru
Château Puech-Haut,
Francie

Zátka Vinolok přispěla k popularitě našeho Prestige Rosé a zvýšila povědomí o kvalitě našich vín. Vsadit na Vinolok bylo rozhodně dobré rozhodnutí. Zákazníci si společně s vínem pořizují i samotnou zátku, což znamená, že oceňují nejen kvalitu vína, ale i design.

Enzo Brezza
Azienda Agricola Brezza,
Itálie

Díky Vinoloku jsme se konečně zbavili katastrofických a nepříjemných problémů způsobených korkem. Tato nesmírně praktická skleněná zátka výrazně zjednodušuje servírování vína, protože lahev otevřete jednoduše bez použití vývrtky.

Vybrané reference výrobců lihovin
Vinolok Reference Henschke Winery

Lahev Bruichladdich 12 YO je uzavřena inovativní skleněnou zátkou Vinolok, která nemůže způsobit pachuť po korku, jak se to stává u lahvového vína. A nejenom to, tyto zátky po všech stránkách dobře vypadají. Prostě výhra na všech frontách.

Master of Malt, Spojené království

Vinolok Reference Henschke Winery

Vinolok představuje ideální kombinaci designu a funkčnosti. Chuťově neutrální zátka s neomezenými možnostmi individuálního přizpůsobení. Na našich zákaznících zanechává při otevření lahve dlouhotrvající dojem.

Weissbrand Distillery, Německo

Vinolok Reference Henschke Winery

Zátka Vinolok je velmi praktická a zároveň zcela jedinečná. Podtrhuje kvalitu designu obalu a umožňuje snadné otevření a uzavření lahve.

Sibalco Distillery, Rusko

Vinolok Reference Henschke Winery

Umění výroby vodky Russian Diamond Premium se nedá srovnat s ničím jiným než s broušením diamantu: i ta nejmenší chyba by zničila dokonalost a čistotu tohoto cenného nápoje.

Rodnik Distillery, Rusko

Vinolok Reference Henschke Winery

Komplexní a kořeněný bourbon s vysokým obsahem žita zrající v sudech. Přidání velkého množství žita dodává tomuto bourbonu vynikající ovocnou a kořeněnou chuť.

Defiant Spirits, USA

Vinolok Reference Henschke Winery

Vysoce kvalitní skleněná zátka dodává luxusní vzhled naší ultra prémiové kanadské vodce. Vinolok je významným prvkem, který podporuje tržní hodnotu značky.

Independent Craft Distillers, Canada

Ostatní reference

Stále více zákazníků začíná používat Vinolok i pro své další výrobky, jako jsou například voda a olivový olej.

Napište si o vzorky Vinolok

POSLAT ŽÁDOST